Poplatky

Platby pre MŠ

POPLATOK

Mesačný príspevok na čiastočnú úhradu nákladov spojených s výdavkami a nákladmi v materskej škole v zmysle zákona NR SR č. 245/2008 Z. z o výchove a vzdelávaní a o zmene a doplnení niektorých zákonov stanovuje VZN mesta Poprad sumou:

- dieťa od troch do päť rokov                         40,00 €

- predškoláci príspevok neuhrádzajú

Poplatok sa uhrádza do 20.-teho dňa mesiac dopredu, za mesiac, za ktorý sa poplatok uhrádza na účet školy. Ak zákonný zástupca odhlási dieťa v priebehu mesiaca, nemá nárok na vrátenie poplatku. Odhlasovanie prebieha iba písomnou formou. V prípade, že poplatok nebude uhradený v stanovených termínoch, zákonný zástupca bude upozornený telefonicky, alebo osobne, po neuhradení poplatku aj písomne. Ak poplatok nebude uhradený do konca daného kalendárnehomesiaca, bude dieťaťu ukončená dochádzka.

Príspevok môže byť odpustený, ak zákonný zástupca písomne požiada riaditeľku školy a predloží doklad o tom, že je poberateľom dávky v hmotnej núdzi a príspevkov k dávke v hmotnej núdzi podľa osobitného predpisu.

Číslo účtu:                         SK49 0200 0000 0017 3897 6653

Konštantný symbol:                           0308